MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Focus Zoom 1-fázový kolejnicový systém UNITY 3000K 12W TR021-1-12B3K-Z-B
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR021-1-12B3K-Z-B EAN: 4099776024798 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Kolejnicové světlo MAYTONI Focus Zoom pro 1fázový systém UNITY, 3000K, 12W
Kód / označení výrobce: MAYTONI TR021-1-12B3K-Z-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
  • Určeno pro 1fázový kolejnicový systém UNITY
  • Výkon 12 W
  • Světelný tok 900 lm
  • Teplota chromatičnosti 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel nastavitelný 15–50°
  • Index podání barev CRI 90
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Stupeň krytí IP20
  • Rozměry: výška 158 mm, délka 125 mm, průměr 55 mm
  • Životnost 50 000 h
  • Není stmívatelné
FAQ
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 125 mm
Hmotnost : 290 g
Kolekce : Focus Zoom
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 55 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 3000 K
Typ zdroje : LED
Výška : 158 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : II
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz