MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Focus S TR020-1-U-GU10-WG
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR020-1-U-GU10-WG EAN: 4099776023845 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Svítidlo MAYTONI pro kolejnicový systém Focus S TR020-1-U-GU10-WG
Elegance a funkčnost v jednom
Design a materiály
Svítidlo je vyrobeno z kvalitního hliníku, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost. Kombinace zlaté a bílé barvy dodává interiéru nádech luxusu a elegance. Díky svým rozměrům - výška základny 125 mm, průměr 52 mm a délka 92 mm - se stane nenápadným, ale účinným prvkem každého prostoru.
Technické specifikace
  • Ochrana IP: IP20
  • Příkon světelného zdroje: 10W
  • Celkový příkon: 10W
  • Napětí: 230V
  • Patice: GU10
  • Světelný zdroj není součástí balení
  • Hmotnost: 198 g
Perfektní osvětlení pro každý prostor
Technické parametry
Barva : bílá / zlatá
Délka : 92 mm
Hmotnost : 198 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 52 mm
Stupeň krytí : IP20
Výška : 125 mm
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
EGLO Závěsné svítidlo CARLTON 2 49487
Může být u Vás 27. 5.
G
LED2 LINO 90 P-Z, W ON/OFF - nestmívatelné 3310151
Může být u Vás 25. 5.
LUCIS stolní svítidlo OMNIA 9,5W LED 4000K bílá O.525.K2.60
Může být u Vás 10. 6.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz