MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Focus LED TR019-2-15W3K-B
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR019-2-15W3K-B EAN: 4251110064727 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Svítidlo pro Kolejnicový Systém MAYTONI Focus LED TR019-2-15W3K-B
Technické specifikace
  • Výška: 238 mm
  • Šířka: 62 mm
  • Délka: 120 mm
  • Hmotnost: 1270 g
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Ochrana IP: IP20
Světelné vlastnosti
  • Úhel svícení: 30°
  • Index podání barev Ra: >90
  • Světelný tok: 1500 lm
  • Barva světla: 3000 K
Elektrické vlastnosti
  • Napětí: 230 V
  • Patice: LED
  • Vč. světelného zdroje: ano
CRI : 90 Ra
Délka : 120 mm
Hmotnost : 1270 g
Kolekce : Maytoni magnetic track
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 15 W
Šířka : 62 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1500 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : F
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 30 °
Výška : 238 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz