MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Focus LED Magnetic track system Exility 4000K 12W 24d TR032-2-12W4K-S-W
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR032-2-12W4K-S-W EAN: 4099776024576 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bílé svítidlo pro kolejnicový systém MAYTONI Focus LED Magnetic Exility 4000K 12W 24°
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Focus LED Magnetic track system Exility 4000K 12W 24d TR032-2-12W4K-S-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Světelný tok: 1000 lm
  • Teplota chromatičnosti: 4000 K (neutrální bílá)
  • Výkon: 12 W
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Napětí: AC 48 V
  • Stupeň krytí: IP20
  • Rozměry: výška 194 mm, délka 125 mm, průměr 52 mm
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je možné světlo stmívat?
    Ne, toto svítidlo není stmívatelné.
  • Jaký typ kolejnicového systému je potřeba?
    Svítidlo je určeno pro magnetický kolejnicový systém Exility 23 mm.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 125 mm
Hmotnost : 240 g
Kolekce : Focus LED
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1000 lm
Teplota barvy : 4000 K
Energetická třída : G
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 24 °
Výška : 194 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : III
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
F
V Showroom
LED2 TUBUS A, W 9W STROPNÍ BÍLÉ 3000K 1150431
Může být u Vás 25. 5.
V Showroom
PAULMANN Linion příslušenství závěs matný chrom 40x80mm
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz