MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Focus LED Magnetic track system Exility 12W 36d TR032-4-12WTW-S-DD-W
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR032-4-12WTW-S-DD-W EAN: 4099776063988 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bodové světlo pro kolejnicový systém MAYTONI Focus LED Magnetic Exility 12W, bílá
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Focus LED Magnetic track system Exility 12W 36d TR032-4-12WTW-S-DD-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
  • Výkon: 12 W
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Stmívatelné (DALI)
  • Barevná teplota: 2700–6000 K
  • Vyzařovací úhel: 36°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Napětí: AC 48 V
  • Rozměry: výška 194 mm, délka 193 mm, šířka 125 mm, průměr 52 mm
FAQ
  • Jaký typ kolejnic je potřeba pro instalaci tohoto světla? Světlo je kompatibilní s magnetickým kolejnicovým systémem Exility o šířce 23 mm.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá / studená denní bílá / teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 193 mm
Funkce : CCT / DALI
Hmotnost : 240 g
Kolekce : Focus LED
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Šířka : 125 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 950 lm
Teplota barvy : 3000 K / 4000 K / 6000 K
Energetická třída : F
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 36 °
Výška : 194 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz