MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Focus LED Magnetic track system Exility 12W 36d TR032-4-12W3K-M-DS-BBS
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR032-4-12W3K-M-DS-BBS EAN: 4099776078715 Značka: MAYTONI
Popis produktu
LED svítidlo pro magnetický kolejnicový systém MAYTONI Focus, 12W, stmívatelné, černá/mosaz
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Focus LED Magnetic track system Exility 12W 36d TR032-4-12W3K-M-DS-BBS
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Pro magnetický kolejnicový systém Exility (šířka 23 mm)
  • Výkon: 12 W
  • Stmívatelné (Bluetooth Mesh)
  • Nastavitelná teplota chromatičnosti: 2700–6000 K
  • Vyzařovací úhel: 36°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá/mosaz
  • Rozměry: výška 194 mm, délka 193 mm, průměr 52 mm
  • Krytí: IP20 (vhodné do interiéru)
  • Napájení: AC 48 V
Technické parametry
Barva : mosaz
Barva světla : studená bílá / studená denní bílá / teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 193 mm
Funkce : bluetooth / CCT / Smart
Hmotnost : 287 g
Kolekce : Focus LED
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Šířka : 125 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 944 lm
Teplota barvy : 3000 K / 4000 K / 6000 K
Energetická třída : G
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 36 °
Výška : 194 mm
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
E
CENTURY LED TRUBICE FULL VISION 22W 1500mm 6500K 2300lm
Může být u Vás 23. 6.
MAYTONI Stropní svítidlo Bar O306CL-L12GF
Může být u Vás 21. 5.
Energetický štítek
Rabalux zapuštěné svítidlo Randy LED 4W IP44 1079
RENDL GORRA stropní matný nikl 230V E14 2x40W IP44 R12048
Může být u Vás 18. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz