MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Elti Magnetic track system Exility 3000K 12W 36d TR005-2-12W3K-BW
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR005-2-12W3K-BW EAN: 4099776056317 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Kolejnicové bodové světlo MAYTONI Elti Magnetic Exility 3000K 12W 36°
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Elti Magnetic track system Exility 3000K 12W 36d TR005-2-12W3K-BW
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 862 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 36°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Stupeň krytí: IP20
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá/bílá
  • Rozměry: výška 232 mm, šířka 160 mm, délka 193 mm, průměr 52 mm
  • Napájení: AC 48 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Stmívatelné: ne
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je možné světlo otáčet nebo směrovat?
    Světlo lze v rámci kolejnicového systému snadno přesouvat a natáčet podle potřeby.
  • Je svítidlo vhodné jako hlavní osvětlení místnosti?
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 193 mm
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Šířka : 160 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 862 lm
Teplota barvy : 3000 K
Úhel vyzařování : 36 °
Výška : 232 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz