MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Elti Magnetic track system Exility 12W 36d TR005-4-12W-DS-BW
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR005-4-12W-DS-BW EAN: 4099776056485 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bodové světlo pro kolejnicový systém Elti Magnetic Exility 12W, stmívatelné, černobílé
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Elti Magnetic track system Exility 12W 36d TR005-4-12W-DS-BW
Technické vlastnosti
  • Příkon: 12 W
  • Stmívatelné: ano (Bluetooth Mesh)
  • Rozsah teploty chromatičnosti: 2700–6000 K
  • Vyzařovací úhel: 36°
  • Index podání barev: 90 CRI
  • Materiál: hliník
  • Barva: černobílá
  • Rozměry: výška 232 mm, šířka 160 mm, délka 193 mm, průměr 52 mm
  • Napětí: AC 48 V
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá / studená denní bílá / teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 193 mm
Funkce : bluetooth / CCT / Smart
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Šířka : 160 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 987 lm
Teplota barvy : 2700 K / 4000 K / 6000 K
Úhel vyzařování : 36 °
Výška : 232 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz