MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém BASIS TR013-2-10W3K-B
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR013-2-10W3K-B EAN: 4251110078090 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Kolejnicové světlo MAYTONI BASIS TR013-2-10W3K-B pro magnetický systém S35
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém BASIS TR013-2-10W3K-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 10 W
  • Světelný tok: 800 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: 90 CRI
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Napětí: AC 48 V
  • Stupeň krytí: IP20
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Rozměry: výška 134 mm, šířka 34 mm, délka 136 mm
  • Životnost: 50 000 h
  • Energetická třída: G
FAQ
  • Je toto světlo vhodné do koupelny nebo venkovních prostor?
    Ne, svítidlo má krytí IP20 a je určeno pouze pro použití v interiéru.
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, toto svítidlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 160 mm
Hmotnost : 820 g
Kolekce : Maytoni magnetic track
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Šířka : 34 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 600 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 105 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz