MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Basis Rot 1-fázový kolejnicový systém UNITY 4000K 24W 110d TR104-1-24W4K-B-DE
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR104-1-24W4K-B-DE EAN: 4099776088288 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Lineární LED svítidlo pro 1fázový kolejnicový systém MAYTONI Basis Rot UNITY 4000K 24W 110°
Kód / označení výrobce: TR104-1-24W4K-B-DE
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Orientační velikost osvětleného prostoru
Technické vlastnosti
  • Určeno pro 1fázový kolejnicový systém UNITY
  • Výkon: 24 W
  • Světelný tok: 1900 lm
  • Teplota chromatičnosti: 4000 K (neutrální bílá)
  • Materiál: hliník a plast
  • Barva: černá
  • Rozměry: délka 510 mm, výška 46 mm, šířka 33 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Energetická třída: F
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Je svítidlo vhodné i pro domácí použití?
  • Lze svítidlo stmívat?
    Ne, toto svítidlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 510 mm
Hmotnost : 500 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 24 W
Šířka : 33 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1900 lm
Teplota barvy : 4000 K
Energetická třída : F
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 110 °
Výška : 46 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz