MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Basis Rot 1-fázový kolejnicový systém UNITY 4000K 12W 110d TR104-1-12W4K-B-DE
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR104-1-12W4K-B-DE EAN: 4099776088240 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Kolejnicové LED svítidlo MAYTONI Basis Rot UNITY 4000K, 12W, 1fázové, černé
Kód / označení výrobce: MAYTONI TR104-1-12W4K-B-DE
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
  • Určeno pro 1fázový kolejnicový systém UNITY
  • Výkon 12 W
  • Světelný tok 980 lm
  • Barva světla 4000 K (neutrální bílá)
  • Materiál: hliník a plast
  • Barva: černá
  • Rozměry: délka 382 mm, výška 46 mm, šířka 33 mm
  • Stupeň krytí IP20 (vhodné do interiéru)
  • Není stmívatelné
  • Napětí AC 220–240 V
  • Energetická třída F
FAQ
  • Je svítidlo vhodné pro hlavní osvětlení místnosti?
  • Lze světlo směrovat podle potřeby?
    Ano, konstrukce umožňuje nasměrování světla na konkrétní místo nebo objekt.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 382 mm
Hmotnost : 300 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Šířka : 33 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 980 lm
Teplota barvy : 4000 K
Energetická třída : F
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 110 °
Výška : 46 mm
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
FARO TATAWIN S závěsné svítidlo 3x žárovka, bílá
Může být u Vás 11. 6.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz