MAYTONI svítidlo pro Kolejnicový systém Basis Magnetic track system Exility 3000K 24W 120d TR102-24W3K-W
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR102-24W3K-W EAN: 4099776044499 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Lineární svítidlo pro magnetický kolejnicový systém Basis Exility 3000K 24W bílé
Kód / označení výrobce: TR102-24W3K-W
Design a charakter produktu
Svítidlo má minimalistický lineární tvar s bílým hliníkovým tělem. Konstrukce je úzká a nenápadná, vhodná pro moderní interiéry, kde je kladen důraz na čistý design a funkčnost. Šířka i délka činí 321 mm, výška je 44 mm.
Orientační velikost osvětleného prostoru
  • Světelný tok: 1680 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Příkon: 24 W
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Rozměry: 321 x 44 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 48 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Není stmívatelné
  • Určeno pro magnetický kolejnicový systém Basis Exility
FAQ
  • Lze světlo stmívat? Tento model není stmívatelný, svítí stále stejnou intenzitou.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 321 mm
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 24 W
Šířka : 321 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1680 lm
Teplota barvy : 3000 K
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 44 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz