MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Basis Grid Magnetic track system Radity 4000K 12W 60d TR084-1-12W4K-B
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR084-1-12W4K-B EAN: 4099776032731 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Kolejnicové světlo MAYTONI Basis Grid Radity 4000K 12W 60°
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Basis Grid Magnetic track system Radity 4000K 12W 60d TR084-1-12W4K-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světelný tok a charakter světla
Technické vlastnosti
  • Pro kolejnicový systém Basis Grid Radity
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník, matný polykarbonát
  • Světelný tok: 190 lm
  • Teplota chromatičnosti: 4000 K (neutrální bílá)
  • Výkon: 12 W
  • Vyzařovací úhel: 60°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 48 V
  • Není stmívatelné
  • Rozměry: délka 222 mm, výška 29 mm, šířka 26 mm
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je svítidlo vhodné jako hlavní osvětlení místnosti?
    Ne, vzhledem ke světelnému toku 190 lm je určeno spíše pro doplňkové nebo orientační osvětlení.
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, toto svítidlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 222 mm
Hmotnost : 170 g
Kolekce : Basis Grid
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Šířka : 26 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 190 lm
Teplota barvy : 4000 K
Energetická třída : F
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 60 °
Výška : 29 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : II
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
BIG WHITE SLV BATTEN P 1200 52 830/840/850 WH EM 3H 1009253
Může být u Vás 19. 5.
LED Blistr 4 barevné žárovky ASTERIA  FILAMENT 14V/0,1W
Může být u Vás 28. 5.
McLED LED svítidlo Toro R15 - 15W 2700K 412.013.33.0
Může být u Vás 15. 5.
NBB PLUTO 150 MH/SO 240V 1,80A KVG SYMETRIC RX7s IP65 912035010
Může být u Vás 19. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz