MAYTONI Stropní svítidlo Zon IP 3000K 15W IP 65 O430CL-L15B3K
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M O430CL-L15B3K EAN: 4099776047476 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní venkovní světlo MAYTONI Zon IP 3000K 15W, černé, IP65
Kód / označení výrobce: O430CL-L15B3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
  • Výkon: 15 W
  • Světelný tok: 900 lm
  • Barevná teplota: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 109°
  • Stupeň krytí: IP65 (vhodné pro venkovní použití)
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník a plast
  • Průměr: 120 mm
  • Výška: 58 mm
  • Provozní teplota: -40 až +50 °C
  • Životnost: 50 000 h
  • Energetická třída: G
  • Index podání barev: CRI 80
FAQ
  • Je světlo vhodné pro použití v dešti nebo v prašném prostředí?
    Ano, díky krytí IP65 je vhodné i do náročných venkovních podmínek.
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Hmotnost : 460 g
Kolekce : Zon IP
Materiál : hliník / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 120 mm
Stupeň krytí : IP65
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 109 °
Výška : 58 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz