MAYTONI Stropní svítidlo Zon C032CL-L32W4K
Skladem e-shop (1 ks)
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C032CL-L32W4K EAN: 4251110054902 Značka: MAYTONI
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Klíčové vlastnosti
  • Elegantní bílá barva, která se snadno hodí do různých stylů interiéru.
  • Vyrobeno z odolného hliníku a plastu pro dlouhou životnost.
  • Moderní LED technologie zajišťuje úsporu energie.
Technické parametry
  • Výška: 55 mm
  • Průměr: 220 mm
  • Hmotnost: 580g
  • Úhel svícení: 120°
  • Index podání barev Ra: >80
  • Ochrana IP: IP22
  • Světelný tok: 3100 lm
  • Barva světla: 4000K
  • Napětí: 230V
  • Patice: LED
  • Vč. světelného zdroje: ano
Kolekce
Svítidlo je součástí kolekce Zon, která se vyznačuje moderním designem a vysokou funkčností.
Video ukázka
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Hmotnost : 580 g
Kolekce : Zon
Materiál : hliník / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 32 W
Průměr : 220 mm
Stupeň krytí : IP22
Styl : klasický / moderní
Světelný tok celkový : 3100 lm
Teplota barvy : 4000 K
Energetická třída : E
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 55 mm