MAYTONI Stropní svítidlo Zon 24W 120d C032CL-24W3K-RD-MG
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C032CL-24W3K-RD-MG EAN: 4099776081746 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní světlo MAYTONI Zon 24W, 3000K, matná zlatá
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo Zon 24W 120d C032CL-24W3K-RD-MG
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Světlo je vhodné jako hlavní osvětlení místnosti, zejména pro menší prostory.
Orientační velikost osvětleného prostoru
  • Příkon: 24 W
  • Světelný tok: 1410 lm
  • Barva světla: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Průměr: 220 mm
  • Výška: 60 mm
  • Materiál: hliník
  • Povrchová úprava: matná zlatá
  • Stupeň krytí: IP20
  • Montáž: pouze do Unity-systému
  • Životnost: 30 000 h
  • Energetická třída: G
  • Stmívatelné: ne
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je světlo vhodné pro běžné domácí použití?
    Ano, je ideální pro hlavní osvětlení menších místností v domácnostech i kancelářích.
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, toto svítidlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : zlatá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 780 g
Kolekce : Zon
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 24 W
Průměr : 220 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 1420 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 60 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
Azzardo AZ2905 Ziko základna
Azzardo AZ2905 Ziko základna
Může být u Vás 28. 5.
E
CENTURY LED reflektor PORTEO bílá 40W 3000/4000/6500K IP65
Může být u Vás 23. 6.
Ecolite Náhradní čočka s rozptylem 90° HB06-LENS90
Může být u Vás 22. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz