MAYTONI Stropní svítidlo Vega 12W 110d C089CL-12W3K-W
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C089CL-12W3K-W EAN: 4099776080817 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Stropní světlo MAYTONI Vega 12W, bílé, 3000K, 110°
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo Vega 12W 110d C089CL-12W3K-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Orientační velikost osvětleného prostoru
  • Přisazená montáž ke stropu
  • Výkon 12 W
  • Světelný tok 890 lm
  • Teplota chromatičnosti 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel 110°
  • Index podání barev CRI 90
  • Stupeň krytí IP20
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Průměr 120 mm, výška 64 mm
  • Není stmívatelné
  • Životnost 50 000 h
FAQ
  • Lze světlo stmívat? – Toto světlo není stmívatelné, svítí vždy na plný výkon.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 606 g
Kolekce : VEGA
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 120 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 890 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : kulatý / válec
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 110 °
Výška : 64 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz