MAYTONI Stropní svítidlo Spin 3000K 12W IP 54 O310CL-L12W3K
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M O310CL-L12W3K EAN: 4099776042099 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní svítidlo MAYTONI Spin 3000K 12W IP54 – bílé provedení pro exteriér
Kód / označení výrobce: O310CL-L12W3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Orientační velikost osvětleného prostoru
  • Barva: bílá
  • Materiál: kov, sklo
  • Výška: 108 mm
  • Průměr: 108 mm
  • Světelný tok: 1050 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 55°
  • Stupeň krytí: IP54
  • Příkon: 12 W
  • Index podání barev: 80 Ra
  • Možnost natočení světelného prvku o 360°
  • Napětí: AC 110–240 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Lze světlo nasměrovat podle potřeby? – Ano, světelný prvek lze otáčet v rozsahu 360°.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Hmotnost : 560 g
Kolekce : Spin
Materiál : kov / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 108 mm
Stupeň krytí : IP54
Světelný tok celkový : 1050 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : F
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 155 °
Výška : 108 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
ASTRO nástěnné svítidlo Harvard 500 4W E27 mosaz 1402006
Může být u Vás 15. 6.
EGLO Stolní svítidlo BRADFORD 49284
Může být u Vás 27. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz