MAYTONI Stropní svítidlo Radiance 3000K 50W MOD278CL-L50G3K
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD278CL-L50G3K EAN: 4099776078968 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Stropní světlo MAYTONI Radiance 3000K 50W v matné mosazi
Kód / označení výrobce: MOD278CL-L50G3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Orientační velikost osvětleného prostoru
Technické vlastnosti
  • Výkon: 50 W
  • Světelný tok: 2250 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: 80 CRI
  • Stupeň krytí: IP20
  • Materiál: hliník
  • Barva: matná mosaz
  • Rozměry: výška 130 mm, šířka 600 mm, délka 850 mm
  • Životnost: 50 000 h
  • Energetická třída: G
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Stmívatelnost: ne
FAQ
  • Je možné světlo stmívat? – Ne, toto svítidlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : zlatá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 850 mm
Hmotnost : 2200 g
Kolekce : Radiance
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 50 W
Šířka : 600 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design / moderní
Světelný tok celkový : 2250 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : hranatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 130 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz