MAYTONI Stropní svítidlo Plons 3000K 34W MOD283CL-L34BS3K
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD283CL-L34BS3K EAN: 4099776083689 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Moderní stropní světlo MAYTONI Plons 3000K 34W v mosazné barvě
Kód / označení výrobce: MOD283CL-L34BS3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Orientační velikost osvětleného prostoru
Technické vlastnosti
  • Barva: mosazná
  • Materiál: hliník, silikon
  • Příkon: 34 W
  • Světelný tok: 2040 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: 80 CRI
  • Vyzařovací úhel: 180°
  • Stupeň krytí: IP20
  • Rozměry: výška 240 mm, šířka 580 mm, délka 600 mm
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Energetická třída: G
  • Životnost: 50 000 h
  • Stmívatelné: ne
FAQ
  • Je světlo vhodné do koupelny nebo venkovních prostor?
    Ne, díky krytí IP20 je určeno pouze pro použití v interiéru.
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : mosaz
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 600 mm
Hmotnost : 1740 g
Kolekce : Plons
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 34 W
Šířka : 580 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design / moderní
Světelný tok celkový : 2040 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 180 °
Výška : 240 mm
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
EGLO Závěsně svítidlo STYPE 43696
Může být u Vás 27. 5.
Philips HUE napájecí jednotka venkovní 100W 24V IP67
Může být u Vás 15. 5.
Philips Skies SVÍTIDLO VENKOVNÍ 2xE27 max.42W, IP44, antracit
Může být u Vás 21. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz