MAYTONI Stropní svítidlo Planet C009CW-L16W
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C009CW-L16W EAN: 4251110021225 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní světlo MAYTONI Planet C009CW-L16W s hlavním i nepřímým svícením
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo Planet C009CW-L16W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Orientační velikost osvětleného prostoru
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Montáž: přisazená (na strop)
  • Výška: 92 mm
  • Průměr: 120 mm
  • Světelný tok: 1110 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 90°
  • Stupeň krytí: IP20 (vhodné do interiéru)
  • Výkon: 16 W
  • Index podání barev: 80 CRI
  • Životnost: 50 000 h
  • Počet LED: 44
  • Energetická třída: G
  • Záruka: 5 let
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Lze světlo stmívat? – Ne, tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Hmotnost : 400 g
Kolekce : Planet
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 16 W
Průměr : 120 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 1000 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : kulatý / válec
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 92 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
ASTRO bodové svítidlo Apollo Five Bar 5x6W GU10 černá 1422014
Může být u Vás 15. 6.
ASTRO nástěnné svítidlo Sagara 40W G9 chrom 1168001
Může být u Vás 15. 6.
F
EGLO Stropní svítidlo TURCONA-Z 900055
Může být u Vás 27. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz