MAYTONI Stropní svítidlo Planet C009CW-L12W
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C009CW-L12W EAN: 4251110020631 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní světlo MAYTONI Planet C009CW-L12W s nepřímým podsvícením
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo Planet C009CW-L12W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Výška: 92 mm
  • Průměr: 100 mm
  • Světelný tok: 780 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 90°
  • Stupeň krytí: IP20
  • Výkon: 12 W
  • Montáž: přisazená na strop
  • Životnost: 50 000 h
  • Energetická třída: G
  • Počet LED: 36
  • Konstrukce: třída ochrany II
FAQ
  • Je možné světlo stmívat? – Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Hmotnost : 340 g
Kolekce : Planet
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 100 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : klasický / moderní
Světelný tok celkový : 500 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : válec
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 92 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
D
FARO BOC nástěnná lampa na čtení, bílá
Může být u Vás 10. 6.
F
LEDVANCE PARATHOM LED PAR16 50 36d 4.5 W/2700 K GU10 4058075608337
Může být u Vás 18. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz