MAYTONI Stropní svítidlo Planet C009CW-L12B
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C009CW-L12B EAN: 4251110020617 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní světlo MAYTONI Planet C009CW-L12B s hlavním a nepřímým osvětlením
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo Planet C009CW-L12B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Montáž: přisazená (na strop)
  • Výška: 92 mm
  • Průměr: 100 mm
  • Světelný tok: 540 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 90°
  • Stupeň krytí: IP20
  • Výkon: 12 W
  • Životnost: 50 000 h
  • Index podání barev: 80 CRI
  • Počet LED: 36
  • Možnost stmívání: ne
  • Třída ochrany: II
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je světlo vhodné jako hlavní osvětlení místnosti?
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Hmotnost : 340 g
Kolekce : Planet
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 100 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : klasický / moderní
Světelný tok celkový : 350 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : válec
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 92 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Vystaveno na showroomu : ano
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
FARO TOLA 270 stropní svítidlo, bílá
Může být u Vás 21. 5.
Ideal Lux nástěnné svítidlo Komodo-1 ap 291789
Může být u Vás 26. 5.
Philips SVÍTIDLO DEKORATIVNÍ 56242/31/16
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz