MAYTONI Stropní svítidlo Onda C024CL-L18B4K
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C024CL-L18B4K EAN: 4251110050775 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Kompaktní stropní světlo MAYTONI Onda 18W, černé, 4000K
Kód / označení výrobce: C024CL-L18B4K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Světlo je vhodné jako hlavní osvětlení menších místností, kde je potřeba jasné a rovnoměrné světlo.
Orientační velikost osvětleného prostoru
  • Přisazená montáž
  • Výkon 18 W
  • Světelný tok 1100 lm
  • Barva světla 4000K (neutrální bílá)
  • Vyzařovací úhel 120°
  • Průměr 120 mm, výška 82 mm
  • Materiál: hliník, barva: černá
  • Stupeň krytí IP20
  • Životnost 50 000 h
  • Energetická třída G
  • Index podání barev CRI 80
  • Napájení AC 220–240 V
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Je světlo vhodné do koupelny?
    Ne, stupeň krytí IP20 je určen pouze pro suché vnitřní prostory.
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, toto svítidlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Hmotnost : 610 g
Kolekce : ONDA
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 18 W
Průměr : 120 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 1100 lm
Teplota barvy : 4000 K
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 82 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz