MAYTONI Stropní svítidlo Onda C024CL-L12B3K
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C024CL-L12B3K EAN: 4251110054032 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Kompaktní stropní světlo MAYTONI Onda 12W, černé, 3000K
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo Onda C024CL-L12B3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 12 W
  • Světelný tok: 650 lm
  • Barva světla: teplá bílá (3000 K)
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Index podání barev: CRI 80
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Stupeň krytí: IP20
  • Průměr: 85 mm
  • Výška: 80 mm
  • Montáž: přisazená na strop
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Životnost: 30 000 h
  • Energetická třída: G
  • Počet LED: 24
FAQ
  • Lze toto světlo stmívat? Tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Hmotnost : 320 g
Kolekce : ONDA
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 85 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : klasický / moderní
Světelný tok celkový : 700 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : válec
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 80 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Vystaveno na showroomu : ano
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz