MAYTONI Stropní svítidlo Hydra 15W 120d C090CL-15W3K-B
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C090CL-15W3K-B EAN: 4099776080862 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Stropní světlo MAYTONI Hydra 15W, černé, IP44
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo Hydra 15W 120d C090CL-15W3K-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Orientační velikost osvětleného prostoru
  • Přisazená montáž ke stropu
  • Výkon 15 W
  • Světelný tok 1390 lm
  • Teplota chromatičnosti 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel 120°
  • Krytí IP44 – vhodné i do vlhkých prostor
  • Vysoký index podání barev CRI 90
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Průměr 176 mm, výška 90 mm
  • Životnost 30 000 h
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Lze světlo stmívat? Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 440 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 176 mm
Stupeň krytí : IP44
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 1390 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : F
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 90 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz