MAYTONI Stropní svítidlo Hydra 10W 120d C090CL-10W3K-W
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C090CL-10W3K-W EAN: 4099776080848 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Stropní svítidlo MAYTONI Hydra 10W, bílé, 3000K, IP44
Kód / označení výrobce: C090CL-10W3K-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 10 W
  • Světelný tok: 870 lm
  • Index podání barev: CRI 90
  • Krytí: IP44
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Montáž: přisazená (na strop)
  • Průměr: 105 mm
  • Výška: 70 mm
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Životnost: 30 000 h
  • Není stmívatelné
  • Třída ochrany: II
FAQ
  • Lze světlo stmívat? Ne, toto svítidlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 230 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 105 mm
Stupeň krytí : IP44
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 740 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 70 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz