MAYTONI Stropní svítidlo Focus Zoom 12W C055CL-L12W4K-Z-B
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C055CL-L12W4K-Z-B EAN: 4099776067344 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Stropní bodové světlo MAYTONI Focus Zoom 12W, černé
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo Focus Zoom 12W C055CL-L12W4K-Z-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Vyzařovací úhel
  • Příkon: 12 W
  • Světelný tok: 890 lm
  • Barva světla: 4000 K (neutrální bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Nastavitelný vyzařovací úhel: 15°–50°
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Stupeň krytí: IP20
  • Rozměry: výška 164 mm, průměr 52 mm
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Životnost: 30 000 h
  • Energetická třída: G
  • Hmotnost: 0,3 kg
FAQ
  • Je možné světlo stmívat?
    Ne, toto světlo není stmívatelné.
  • Lze světlo použít i v koupelně?
    Ne, díky krytí IP20 je určeno pouze pro suché vnitřní prostory.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Funkce : Zoom
Hmotnost : 300 g
Kolekce : Focus Zoom
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 890 lm
Teplota barvy : 4000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : kulatý / válec
Typ zdroje : LED
Výška : 164 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : II
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz