MAYTONI Stropní svítidlo Focus Zoom 12W C055CL-L12W3K-Z-B
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C055CL-L12W3K-Z-B EAN: 4099776067337 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Stropní bodové světlo MAYTONI Focus Zoom 12W, černé
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo Focus Zoom 12W C055CL-L12W3K-Z-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 12 W
  • Světelný tok: 790 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 15°–50° (nastavitelný)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Stupeň krytí: IP20
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Výška: 164 mm
  • Průměr: 52 mm
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Životnost: 30 000 h
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Je možné světlo stmívat? – Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Funkce : Zoom
Hmotnost : 300 g
Kolekce : Focus Zoom
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 790 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : kulatý / válec
Typ zdroje : LED
Výška : 164 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : II
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz