MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED C056CL-L12W4K-W-W
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C056CL-L12W4K-W-W EAN: 4099776024927 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Stropní LED světlo MAYTONI FOCUS LED 12W 4000K bílé
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED C056CL-L12W4K-W-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
Technické vlastnosti
  • Příkon: 12 W
  • Světelný tok: 900 lm
  • Barva světla: 4000 K (neutrální bílá)
  • Vyzařovací úhel: 50°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Stupeň krytí: IP20
  • Montáž: přisazená (na strop)
  • Výška: 125 mm
  • Průměr: 52 mm
  • Životnost: 50 000 h
  • Energetická třída: F
  • Napětí: AC 200-240 V, 50/60 Hz
  • Stmívatelné: ne
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je světlo vhodné jako hlavní osvětlení místnosti?
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 320 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 4000 K
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 125 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz