MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED C056CL-L12W3K-W-D-W
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C056CL-L12W3K-W-D-W EAN: 4099776024958 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Stropní svítidlo MAYTONI FOCUS LED C056CL-L12W3K-W-D-W
Klíčové vlastnosti
  • Materiál: Hliníkový rám pro elegantní a odolný vzhled.
  • Barva: Čistě bílá, která se hodí do jakéhokoliv interiéru.
  • Světelný zdroj: Integrovaný LED zdroj s příkonem 12W a světelným tokem 900lm.
  • Barva světla: Teplá bílá (3000K), která vytváří příjemnou atmosféru.
  • Úhel svícení: 50°, s možností výměny čočky pro úhly 15°, 24° nebo 36°.
  • Index podání barev: Ra > 90, zajišťuje věrné podání barev.
  • Ochrana IP: IP20, vhodné pro použití v interiérech.
  • Stmívatelnost: Vybrané modely jsou stmívatelné, umožňují přizpůsobení intenzity osvětlení.
Technické specifikace
  • Průměr: 52 mm
  • Hmotnost: 264 g
  • Napětí: 230V
  • Počet světelných zdrojů: 1
  • Vč. světelného zdroje: Ano
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 264 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Stmívatelné : ano
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 3000 K
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 125 mm
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
OSRAM TYREinflate 450 rychlá pumpa s kabelem OTI450
Může být u Vás 20. 5.
Stropní bodové svítidlo Ideal Lux Mood PL1 140841
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz