MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED C056CL-L12B4K-W-D-B
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C056CL-L12B4K-W-D-B EAN: 4099776024989 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Stropní svítidlo MAYTONI FOCUS LED C056CL-L12B4K-W-D-B
Technické specifikace
  • Materiál: Hliník
  • Barva: Černá
  • Světelný zdroj: LED zapuštěný do rámu
  • Úhel rozptylu světla: 50° (možnost výměny čočky na 15°, 24°, 36°)
  • Stmívatelnost: Některé modely
  • Index podání barev (Ra): >90
  • Světelný tok: 900 lm
  • Barva světla: 4000 K
  • Příkon: 12 W
  • Napětí: 220-240 V
  • Ochrana IP: IP20
  • Výška: 125 mm
  • Průměr: 52 mm
  • Hmotnost: 240 g
  • Počet světelných zdrojů: 1
  • Vč. světelného zdroje: Ano
Design a funkčnost
Flexibilita osvětlení
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 240 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Stmívatelné : ano
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 4000 K
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 125 mm
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
ACA Lighting Style závěsné svítidlo KS081225BW
Může být u Vás 25. 5.
Ideal Lux GLORY SP3 D40 SVÍTIDLO ZÁVĚSNÉ 101125
Může být u Vás 26. 5.
MAYTONI Vestavné svítidlo Share DL051-U-2W
Může být u Vás 21. 5.
-35%
D
Akce
Philips MASTER LEDtube Value 1500mm HO 20.5W 830 T8
Skladem e-shop (2 ks)
G
Svítidlo SLC BLOCKY R62 BL 400TED 930 IP54 24d
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz