MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED C056CL-L12B3K-W-D-B
Může být u Vás 15. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C056CL-L12B3K-W-D-B EAN: 4099776024972 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Klíčové vlastnosti
  • Konstrukce: Kovový rám z hliníku zajišťuje nejen estetickou hodnotu, ale také dlouhou životnost.
  • Světelný zdroj: LED technologie zapuštěná do rámu poskytuje efektivní a úsporné osvětlení.
  • Úhel rozptylu světla: Standardně 50°, s možností výměny čočky na 15°, 24° nebo 36°.
  • Stmívatelnost: Některé modely nabízejí možnost regulace jasu pro vytvoření ideální atmosféry.
Technické specifikace
  • Barva: Černá
  • Hmotnost: 240 g
  • Index podání barev (CRI): >90
  • Průměr: 52 mm
  • Ochrana IP: IP20
  • Světelný tok: 900 lm
  • Barva světla: 3000 K
  • Příkon: 12 W
  • Napětí: 230 V
  • Patice: LED
  • Včetně světelného zdroje: Ano
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 240 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Stmívatelné : ano
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 3000 K
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 125 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz