MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED C056CL-L12B3K-W-B
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C056CL-L12B3K-W-B EAN: 4099776024934 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní LED světlo MAYTONI FOCUS 12W, černé, 3000K
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED C056CL-L12B3K-W-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
Technické vlastnosti
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Montáž: přisazená (na strop)
  • Výška: 125 mm
  • Průměr: 52 mm
  • Světelný tok: 900 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 50°
  • Výkon: 12 W
  • Stupeň krytí: IP20
  • Životnost: 50 000 h
  • Energetická třída: F
  • Napětí: AC 200–240 V, 50/60 Hz
  • Není stmívatelné
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je toto světlo vhodné jako hlavní osvětlení místnosti?
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, toto provedení není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 320 g
Kolekce : Focus LED
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : kulatý / válec
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 125 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Vystaveno na showroomu : ano
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz