MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED C055CL-L12W4K-W-W
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C055CL-L12W4K-W-W EAN: 4099776024842 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Stropní bodové LED světlo MAYTONI FOCUS LED 4000K, bílé
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED C055CL-L12W4K-W-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Výška: 160 mm
  • Průměr: 52 mm
  • Světelný tok: 900 lm
  • Teplota chromatičnosti: 4000 K (neutrální bílá)
  • Vyzařovací úhel: 50°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Stupeň krytí: IP20
  • Montáž: přisazená na strop
  • Příkon: 12 W
  • Napětí: AC 200–240 V, 50/60 Hz
  • Životnost: 50 000 h
  • Energetická třída: F
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je možné světlo stmívat? – Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 300 g
Kolekce : Focus LED
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 4000 K
Tvar / motiv : kulatý / válec
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 160 mm
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
Artemide nástěnné svítidlo Tetragono 15 W 220-240 V 3000K
Může být u Vás 17. 6.
Energetický štítek
Rabalux stropní svítidlo Remiel LED 20W 71145
Může být u Vás 21. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz