MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED C055CL-L12W4K-W-D-W
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C055CL-L12W4K-W-D-W EAN: 4099776024880 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Hlavní vlastnosti
  • Výška: 160 mm
  • Průměr: 52 mm
  • Hmotnost: 304 g
  • Materiál: Hliník
  • Barva: Bílá
Technické specifikace
  • Úhel svícení: 50°
  • Index podání barev (Ra): >90
  • Světelný tok: 900 lm
  • Barva světla: 4000 K
  • Příkon sv. zdroje: 12 W
  • Celkový příkon: 12 W
  • Napětí: 220-240 V
  • Patice: LED
  • Ochrana IP: IP20
  • Včetně světelného zdroje: Ano
  • Počet světelných zdrojů: 1
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 304 g
Kolekce : Focus LED
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 4000 K
Tvar / motiv : kulatý / válec
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 160 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz