MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED C055CL-L12B3K-W-D-B
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C055CL-L12B3K-W-D-B EAN: 4099776024897 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Technické specifikace
  • Materiál: Hliník
  • Barva: Černá
  • Výška: 160 mm
  • Průměr: 52 mm
  • Hmotnost: 304 g
  • Ochrana IP: IP20
  • Světelný tok: 900 lm
  • Barva světla: 3000 K
  • Příkon světelného zdroje: 12 W
  • Celkový příkon: 12 W
  • Napětí: 220-240 V
  • Patice: LED
  • Počet světelných zdrojů: 1
  • Součástí balení: Ano, LED světelný zdroj
  • Index podání barev Ra: >90
Funkce a možnosti
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 304 g
Kolekce : Focus LED
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : kulatý / válec
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 160 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
F
LED2 2250231DT RAY S, W 6W 3000K zápustné bílé
Může být u Vás 2. 6.
NORDLUX Rochelle nástěnné svítidlo černá 2320301003
Může být u Vás 3. 6.
Philips T4W 24V 4W BA9s Premium/Vision blistr 2ks duo 13929B2
Může být u Vás 20. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz