MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED 12W 50d C053CL-L12W4K-W-B
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C053CL-L12W4K-W-B EAN: 4099776067672 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní LED svítidlo MAYTONI FOCUS 12W, 4000K, černé
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED 12W 50d C053CL-L12W4K-W-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 12 W
  • Světelný tok: 1020 lm
  • Barva světla: 4000 K (neutrální bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 50°
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Stupeň krytí: IP20
  • Montáž: zapuštěná (průměr montážního otvoru 55 mm, hloubka 70 mm)
  • Průměr svítidla: 52 mm
  • Výška: 158 mm
  • Napětí: AC 220–240 V
FAQ
  • Je svítidlo vhodné pro hlavní osvětlení místnosti?
  • Lze svítidlo stmívat?
    Ne, tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : studená bílá
Materiál : hliník
Montážní hloubka : 30 mm
Montážní otvor : 53 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 1020 lm
Teplota barvy : 4000 K
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 158 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz