MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED 12W 50d C053CL-L12W3K-W-W
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C053CL-L12W3K-W-W EAN: 4099776067399 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní bodové světlo MAYTONI FOCUS LED 12W, bílá
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED 12W 50d C053CL-L12W3K-W-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světlo pro akcentní osvětlení
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Montáž: zapuštěná do stropu
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 950 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Stupeň krytí: IP20
  • Průměr: 52 mm
  • Výška: 158 mm
  • Průměr montážního otvoru: 55 mm
  • Hloubka montážního otvoru: 70 mm
  • Napájení: AC 220–240 V
  • Životnost: 30 000 h
  • Energetická třída: F
  • Hmotnost: 0,3 kg
  • Není stmívatelné
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je toto světlo vhodné jako hlavní osvětlení místnosti?
  • Jaký je průměr a hloubka montážního otvoru?
    Průměr montážního otvoru je 55 mm, hloubka 70 mm.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
Materiál : hliník
Montážní hloubka : 30 mm
Montážní otvor : 53 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 950 lm
Teplota barvy : 3000 K
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 158 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz