MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED 12W 50d C053CL-L12W3K-W-B
Skladem e-shop (1 ks)
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C053CL-L12W3K-W-B EAN: 4099776067665 Značka: MAYTONI
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní bodové LED světlo MAYTONI FOCUS 12W černé
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS LED 12W 50d C053CL-L12W3K-W-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 950 lm
  • Barva světla: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 50°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Stupeň krytí: IP20
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Průměr: 52 mm
  • Výška: 158 mm
  • Montážní otvor: průměr 55 mm, hloubka 70 mm
  • Montáž: zapuštěná
  • Životnost: 30 000 h
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Energetická třída: F
  • Počet LED: 1
  • Stmívatelné: ne
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je světlo vhodné jako hlavní osvětlení místnosti?
  • Je možné světlo stmívat?
    Ne, tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 300 g
Kolekce : Focus LED
Materiál : hliník
Montážní hloubka : 30 mm
Montážní otvor : 53 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 950 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : kulatý / válec
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 158 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : II
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
EGLO Zápustné svítidlo FUEVA 5 99152
Může být u Vás 27. 5.
D
FARO VOLGA 900 LED nástěnná lampa, chrom, 18W
Může být u Vás 11. 6.
Ideal Lux Ego závěsná sada jeden ocelový kabel 2 mt 259376
Může být u Vás 26. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz