MAYTONI Stropní svítidlo Dafne C027CL-L10W
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C027CL-L10W EAN: 4251110046754 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní bodové světlo MAYTONI Dafne C027CL-L10W, bílé
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo Dafne C027CL-L10W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Výška: 160 mm
  • Průměr: 50 mm
  • Montáž: přisazená (na strop)
  • Světelný tok: 800 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 38°
  • Příkon: 10 W
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 110–240 V
  • Životnost: 20 000 h
  • Není stmívatelné
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je možné světlo stmívat?
    Ne, toto světlo není stmívatelné.
  • Jak velkou plochu dokáže osvítit?
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 390 g
Kolekce : Dafne
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 50 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 800 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : kulatý / válec
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 38 °
Výška : 160 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Vystaveno na showroomu : ano
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
EGLO Stropní svítidlo MACCHIONI 901237
Může být u Vás 28. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz