MAYTONI Stropní svítidlo Calipso GU10x1 10W C108CL-01-GU10-B
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C108CL-01-GU10-B EAN: 4099776124399 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní bodové světlo MAYTONI Calipso GU10 černé
Kód / označení výrobce: C108CL-01-GU10-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Patice: GU10 (1x)
  • Maximální příkon: 10 W
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Výška: 137 mm
  • Šířka: 100 mm
  • Průměr: 56 mm
  • Třída ochrany: II
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Jaký typ žárovky je vhodný pro toto světlo? – Svítidlo je určeno pro žárovky s paticí GU10 do maximálního příkonu 10 W.
Technické parametry
Barva : černá
Hmotnost : 240 g
Kolekce : Calipso
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 56 mm
Šířka : 100 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Tvar / motiv : válec
Výška : 137 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : PAR16
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz