MAYTONI Stropní svítidlo Calipso GU10x1 10W C106CL-01-GU10-BS
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C106CL-01-GU10-BS EAN: 4099776124344 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní světlo MAYTONI Calipso GU10, mosaz
Moderní stropní světlo vhodné pro interiérové použití, ideální k nasvícení menších prostor nebo vytvoření světelných akcentů. Hlavní výhodou je designová konstrukce s grafickou strukturou a možnost použití běžně dostupného světelného zdroje GU10 do výkonu 10 W. Světlo je určeno k přisazené montáži na strop a díky zapuštěné pozici světelného zdroje neoslňuje.
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo Calipso GU10x1 10W C106CL-01-GU10-BS
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Patice: GU10 (1x max. 10 W, žárovka není součástí)
  • Materiál: hliník
  • Barva: mosaz
  • Výška: 100 mm
  • Průměr: 56 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Třída ochrany: II
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Hmotnost: 0,17 kg
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Lze použít stmívatelnou žárovku? – Svítidlo není určeno pro stmívání.
  • Jaký typ žárovky je vhodný? – Použijte žárovku s paticí GU10 do maximálního výkonu 10 W.
Technické parametry
Barva : mosaz
Hmotnost : 170 g
Kolekce : Calipso
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 56 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Tvar / motiv : válec
Výška : 100 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : PAR16
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz