MAYTONI Stropní svítidlo C084CL-15W3K-B
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C084CL-15W3K-B EAN: 4099776023418 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Stropní svítidlo MAYTONI C084CL-15W3K-B
Technické specifikace
  • Barva: Černá
  • Výška: 106 mm
  • Šířka: 100 mm
  • Průměr: 100 mm
  • Délka: 100 mm
  • Úhel svícení: 24°
  • Hmotnost: 430 g
  • Index podání barev (Ra): >90
  • Ochrana IP: IP20
  • Světelný tok: 750 lm
  • Barva světla: 3000K
  • Příkon sv. zdroje: 15 W
  • Celkový příkon: 15 W
  • Napětí: 230 V
  • Patice: LED
  • Včetně světelného zdroje: Ano
  • Materiál: Hliník
  • Počet světelných zdrojů: 1
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 100 mm
Hmotnost : 430 g
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 100 mm
Šířka : 100 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 750 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 24 °
Výška : 106 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Vystaveno na showroomu : ano
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz