MAYTONI Stropní svítidlo Breeze 3000K 45W MOD281CL-L45BS3K
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD281CL-L45BS3K EAN: 4099776096313 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní LED světlo Maytoni Breeze 3000K 45W v mosazné úpravě
Kód / označení výrobce: MOD281CL-L45BS3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Orientační velikost osvětleného prostoru
Technické vlastnosti
  • Barva: mosaz
  • Materiál: hliník, sklo
  • Světelný tok: 2700 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Příkon: 45 W
  • Stupeň krytí: IP20
  • Index podání barev: 80 CRI
  • Rozměry: průměr 600 mm, výška 180 mm
  • Není stmívatelné
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 3 roky
FAQ
  • Lze světlo stmívat? – Tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : mosaz
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 600 mm
Hmotnost : 2000 g
Kolekce : BREEZE
Materiál : hliník / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 45 W
Průměr : 600 mm
Šířka : 600 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design / moderní
Světelný tok celkový : 2700 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 180 °
Výška : 190 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz