MAYTONI Stropní svítidlo Ares 3000K 10W IP 54 O309CL-L10GF3K
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M O309CL-L10GF3K EAN: 4099776029953 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní světlo MAYTONI Ares 3000K 10W IP54 pro interiér i exteriér
Kód / označení výrobce: O309CL-L10GF3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Výkon: 10 W
  • Světelný tok: 700 lm
  • Barevná teplota: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 36°
  • Stupeň krytí: IP54
  • Materiál: kov a sklo
  • Barva: grafitová
  • Rozměry: výška 80 mm, šířka 150 mm, délka 50 mm
  • Index podání barev: CRI 80
  • Napětí: AC 110–240 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Energetická třída: G
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Je světlo vhodné i do koupelny nebo ven na terasu?
    Ano, díky krytí IP54 je vhodné do vlhkých prostor i pro venkovní kryté instalace.
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 50 mm
Hmotnost : 440 g
Kolekce : Ares
Materiál : kov / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Šířka : 150 mm
Stupeň krytí : IP54
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 700 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : hranatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 36 °
Výška : 80 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz