MAYTONI Stropní svítidlo Alfa LED C065CL-L12W3K-D
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C065CL-L12W3K-D EAN: 4099776022923 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Technické specifikace
  • Materiál: Hliník / plast
  • Barva: Bílá
  • Rozměry: Šířka 70 mm, Délka 70 mm
  • Hmotnost: 290 g
  • Úhel svícení: 24°
  • Ochrana IP: IP20
Světelný výkon
  • Světelný tok: 840 lm
  • Barva světla: 3000 K
  • Index podání barev (Ra): >90
Energetická účinnost
  • Příkon světelného zdroje: 12 W
  • Celkový příkon: 12 W
  • Napětí: 230 V
  • Patice: LED
  • Včetně světelného zdroje: Ano
Další vlastnosti
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 70 mm
Hmotnost : 290 g
Kolekce : Alfa LED
Materiál : hliník / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Šířka : 70 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 840 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : hranatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 24 °
Výška : 70 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz