MAYTONI Stojací lampa Kyoto 3000K 11W MOD178FL-L11B3K
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD178FL-L11B3K EAN: 4099776069430 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stojací lampa Maytoni Kyoto 3000K 11W s mramorovým podstavcem
Kód / označení výrobce: MOD178FL-L11B3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 11 W
  • Světelný tok: 1300 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: 80 CRI
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Výška: 1450 mm
  • Průměr: 220 mm
  • Materiál: kov, bílé sklo, černý mramor
  • Barva: černá, bílé sklo
  • Stupeň krytí: IP20
  • Životnost: 50 000 h
  • Vypínač na kabelu
  • Energetická třída: G
  • Záruka: 3 roky
FAQ
  • Je možné lampu stmívat? – Ne, tato lampa není stmívatelná.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Hmotnost : 11100 g
Kolekce : KYOTO
Materiál : kov / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 11 W
Průměr : 220 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design
Světelný tok celkový : 1300 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : kónický / kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 1450 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : II
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz