MAYTONI spojka X bílá pro kolejnicový systém TRA001CX-11W
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TRA001CX-11W EAN: 4251110048451 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bílá X spojka pro kolejnicový systém MAYTONI TRA001CX-11W
Kód / označení výrobce: TRA001CX-11W
Technické vlastnosti
  • Pro jednofázový kolejnicový systém UNITY
  • Barva: bílá
  • Materiál: plast
  • Rozměry: 110 x 110 x 23 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Třída ochrany: II
FAQ
  • Lze tuto spojku použít i pro jiné než jednofázové kolejnicové systémy?
    Ne, spojka je určena pouze pro jednofázový systém UNITY.
  • Je spojka vhodná pro montáž do vlhkého prostředí?
    Ne, stupeň krytí IP20 je vhodný pouze pro suché vnitřní prostory.
Technické parametry
Barva : bílá
Délka : 110 mm
Hmotnost : 85 g
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 11 W
Šířka : 110 mm
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
Ecolite Pohyb. přívod-spojka, 30m oranžový 3x1mm FX1-30
Může být u Vás 21. 5.
RENDL LISA závěsná sada zelená 230V E27 42W R10623
Může být u Vás 18. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz