MAYTONI spojka T bílá pro kolejnicový systém TRA001CT-11W
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TRA001CT-11W EAN: 4251110077918 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bílá T-spojka MAYTONI pro kolejnicový systém UNITY
Kód / označení výrobce: TRA001CT-11W
  • Materiál: plast
  • Rozměry: 17 x 70 x 106 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Odpovídá třídě ochrany II
  • Určeno pro jednofázový kolejnicový systém UNITY
FAQ
  • Je tato spojka kompatibilní s jinými kolejnicovými systémy?
    Ne, je určena pouze pro jednofázový kolejnicový systém UNITY.
  • Lze spojku použít i na zeď?
    Spojka je navržena primárně pro montáž na strop v interiéru.
Technické parametry
Barva : bílá
Délka : 106 mm
Hmotnost : 70 g
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 11 W
Šířka : 70 mm
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz